Κατατέθηκε το ψηφοδέλτιο του Νίκου Γκόντα… Όλοι οι υποψήφιοι

ANEKSARTHTH PSHFODELTIOΛίγο μετά τις δύο το μεσημέρι της Κυριακής κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο Ιωαννίνων το ψηφοδέλτιο της Ανεξάρτητης Δημοτικής Πρωτοπορίας.

Το σύνολο των υποψηφίων στο κεντρικό και τα τοπικά συμβούλια ανέρχεται περίπου στους 220.

Ο κ. Νίκος Γκόντας έφτασε με ομάδα υποψηφίων του συνδυασμού του και σχεδόν το σύνολο των εν ενεργεία δημοτικών συμβούλων.

 

Ο κ. Βαγγέλης Παππάς, εκ μέρους της παράταξης, δήλωσε ότι πρόκειται για ένα ψηφοδέλτιο νίκης το οποίο εγγυάται την πορεία ανάπτυξης της πόλης και του Δήμου Ιωαννιτών.

Την έκπληξη της τελευταίας στιγμής έκανε ο Βασίλης Χήτος. Παρότι πριν από ενάμισι μήνα περίπου είχε ανακοινώσει ότι δεν θα είναι υποψήφιος, λόγω αυξημένων επαγγελματικών υποχρεώσεων στο εξωτερικό, τελικά συστρατεύεται και δίνει ενεργά τη μάχη καθώς μετέχει στο ψηφοδέλτιο της Ανεξάρτητης Δημοτικής Πρωτοπορίας.

Την επόμενη ώρα αναμένεται να δοθούν στη δημοσιότητα το σύνολο των ονομάτων που μετέχουν στο ψηφοδέλτιο της παράταξης.

Υποψήφιοι με την παράταξη του Νίκου Γκόντα είναι:ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΛΑΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3 ΠΕΤΡΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4 ΤΣΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
2 ΑΡΓΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3 ΑΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
5 ΓΚΙΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
6 ΓΚΟΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7 ΓΟΥΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
8 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9 ΔΟΥΜΑ ΗΛΕΚΤΡΑ (ΤΕΤΑ) του ΛΕΑΝΔΡΟΥ
10 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
11 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
12 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13 ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗ -ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
14 ΚΙΤΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15 ΚΟΣΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16 ΚΡΙΚΩΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΦΕΝΙΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
19 ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20 ΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
21 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΩΜΑ
22 ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
23 ΜΠΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
24 ΜΠΑΛΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΛΕΑΝΘΗ
25 ΜΠΑΡΑΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
26 ΜΠΕΛΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
27 ΜΠΕΤΟΥΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
28 ΜΠΙΓΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
29 ΜΠΟΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
30 ΝΑΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
31 ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
32 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
33 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
34 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
35 ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
36 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
37 ΠΑΠΠΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
38 ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
39 ΣΑΪΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ -ΓΕΩΡΓΙΟΥ
40 ΣΑΡΑΜΠΑΣΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
41 ΣΙΑΦΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
42 ΣΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
43 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
44 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
45 ΤΕΝΕΧΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
46 ΤΖΙΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΟΣ
47 ΤΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
48 ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
49 ΤΣΙΑΛΙΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
50 ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
51 ΤΣΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
52 ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΑΝΝΑ του ΑΡΗ
53 ΦΑΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
54 ΧΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΛΕΞΙΟΥ-ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΜΠΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
3 ΣΙΝΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΗΣΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΚΙΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΒΛΕΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
2 ΓΙΩΤΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 ΛΙΣΓΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
4 ΝΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5 ΠΗΧΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6 ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7 ΤΣΑΡΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΖΙΑΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2 ΤΖΙΜΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΧΑΡΙΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΒΑΣΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΠΑΝΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5 ΡΙΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΑΝΘΟΥ
6 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΞΟΧΗΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2 ΒΛΑΧΟΥ ΜΙΡΑΝΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΖΕΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΪΒΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4 ΓΗΤΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5 ΓΚΑΤΖΟΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6 ΖΥΓΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
7 ΚΟΝΤΑΞΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
9 ΜΑΡΤΙΝΙ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΑΡΚ
10 ΜΠΕΝΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11 ΠΕΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
12 ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13 ΣΛΟΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
14 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ
15 ΤΖΙΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
16 ΦΑΙΤΑ ΕΥΦΗΜΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΣΙΚΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΔΑΡΔΑΜΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΚΡΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
4 ΛΙΣΓΑΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
6 ΣΙΣΚΑ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΙΩΣΗΦ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΚΩΤΣΙΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΝΑΝΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΡΑΠΤΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ του ΧΑΡΙΣΗ
4 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5 ΤΣΟΥΡΑ ΑΝΘΗ του ΜΙΧΑΗΛ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΓΑΡΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΜΠΟΖΙΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΠΑΠΠΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4 ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΗΣΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (Νήσος)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΓΚΙΓΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΚΛΕΟΜΕΝΗ
2 ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΝΕΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ-ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4 ΠΑΓΩΤΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΔΙΝΗΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΞΟΥΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
2 ΑΡΓΥΡΗΣ-ΣΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΣΙΝΤΟΥ-ΜΑΝΤΕΛΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
5 ΤΖΑΛΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΗΛΙΑ
6 ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΙΝΟΥ ΣΟΥΖΑΝ-ΒΑΛΕΡΗ του ΣΤΑΝΛΕΥ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΚΡΙΒΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2 ΓΚΑΡΑΜΕΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3 ΛΟΥΤΣΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
4 ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5 ΜΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6 ΠΟΥΛΙΖΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΕΙΑΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΔΑΡΔΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΛΙΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
3 ΛΟΥΦΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
4 ΣΤΑΥΡΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΕΥΑΓΓΕΛΟΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΚΟΛΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4 ΤΖΙΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΓΚΟΥΡΜΠΑΤΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
2 ΖΑΡΜΠΑΛΑ-ΜΑΚΑΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΚΟΣΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΚΟΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΒΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
2 ΡΑΠΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3 ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΒΟΛΛΑ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2 ΜΠΙΣΤΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
3 ΚΟΥΡΤΕΖΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ
4 ΤΣΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
3 ΝΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4 ΣΤΕΦΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΣΜΗΡΑΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΘΕΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
2 ΘΕΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΠΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4 ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΓΙΩΤΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2 ΔΟΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΝΤΟΒΑ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 ΤΡΑΧΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΦΩΤΙΟΥ
4 ΤΣΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΨΗΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΣΤΑΘΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΑΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΛΑΔΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2 ΜΠΑΜΠΟΥΛΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΓΚΙΑΔΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΥΓΕΡΗΣ- ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΜΠΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΖΙΑΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΣΙΩΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΟΛΙΑΣΗΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΓΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΝΤΑΦΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΚΟΝΙΝΗ ΑΓΑΘΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ
2 ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3 ΣΚΟΥΡΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΠΑΦΡΑΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΝΑΒΡΟΥΖΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΛΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
3 ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
4 ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΖΙΑΒΡΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΠΡΙΑΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2 ΓΙΩΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΕΥΤΥΧΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
4 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΑΜΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΓΚΟΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2 ΓΟΥΣΙΑ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΝΤΟΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΙΑΝΤΑ
4 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΘΑΝΑΣΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΚΩΣΤΑΚΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΣΗΜΑΚΗ
3 ΜΠΟΝΟΒΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΒΛΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3 ΠΑΠΠΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΚΟΥΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΟΘΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΜΑΝΤΖΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΒΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΚΟΣΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3 ΤΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ