Ένα εντυπωσιακό στρατιωτικό κομβόι, συνάντησαν όσοι νωρίς σήμερα το πρωί, κινούνταν στην Εγνατία Οδό… Πλήθος οχημάτων κινούνταν από την Ηγουμενίτσα προς την Θεσσαλονίκη, συνοδευόμενα από περιπολικά της Ελληνικής Αστυνομίας.
Τα στρατιωτικό κομβόι, προέρχονταν από την Ιταλία. Η αποβίβαση είχε γίνει στο Μπάρι και προορισμός τους είναι η Φιλιππούπολη…
Στη διαδρομή τους βέβαια κατάφεραν να αποσπάσουν τα βλέμματα όλων…
{jathumbnail off}