Το ψηφοδέλτιο του Λεωνίδα Τσουμάνη στο Ζαγόρι

LEONIDAS TSOYMANHSΝέα πρόταση για το Ζαγόρι. Έτσι λέγεται ο συνδυασμός του Λεωνίδα Τσουμάνη, ο οποίος κάνει μια διαφορετική προσέγγιση στα τοπικά δρώμενα, καταθέτει μια νέα πρόταση και ένα πλήρες ψηφοδέλτιο εν όψει των εκλογών της 18ης Μαίου.

Το ψηφοδέλτιο του κ. Τσουμάνη έχει ως εξής:

1. Βασδέκη Ευγενία του Περικλή

 

2. Βόντινας Μενέλαος του Δημητρίου

3. Ζαβακοπούλου Αθανασία του Κων/νου

4. Θάνος Βασίλειος του Κωνσταντίνου

5. Καπερώνης Γεώργιος του Αναστασίου

6. Κοκορδάκου Αναστασία του Δημητρίου

7. Μάρος Δημήτριος του Γεωργίου

8. Σιαμέτης Κωνσταντίνος του Γεωργίου

9. Τσιούρης Δημήτριος του Κλεομένη

Εκλογική Περιφέρεια Βοβούσας

1. Βασιώτης Στέφανος του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Κεντρικού Ζαγορίου

1. Αρβανίτης Σπυρίδων του Ευσταθίου

2. Γιακουμής Ευάγγελος του Μιχαήλ

3. Δούβλη – Οικονομίδη Ελένη του Ματθαίου

4. Ζαρκάδας Βασίλειος του Ελευθερίου

5. Τζιόμπος Χρήστος του Κων/νου

6. Φαιτάς Περικλής του Αθανασίου

7.Φερούκας Σωτήριος του Κωνσταντίνου

8. Χαρίσης Κωνσταντίνος του Ανδρέα

Εκλογική Περιφέρεια Παπίγκου

1. Δόσης Αριστείδης του Βασιλείου

2. Κύρκου Ευρίκλεια του Ιωάννη

3. Χριστοδούλου Δήμητρα του Αθανασίου

Εκλογική Περιφέρεια Τύμφης

1. Πεζοδρόμος Παναγιώτης του Λάμπρου

2. Πουποβίνης Ευθύμιος του Ιωάννη

3. Ράπτης Θωμάς του Γρηγορίου

4. Ράπτης Περικλής του Ευθυμίου

5. Τάγκας Κωνσταντίνος του Νικολάου

6. Τζαφλίδης Γεώργιος του Νικολάου

7. Τζιάσιος Αλέξιος του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Άνω Πεδινών

1. Τσιγαράς Κων/νος του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Αρίστης

1. Γκατζές Δημήτριος του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Βίτσης

1. Βασδέκης Ευστάθιος του Παναγιώτη

Τοπική Κοινότητα Βραδέτου

1. Βασδέκης Δημήτριος του Κων/νου

2. Βασδέκης Ιωάννης του Κων/νου

Τοπική Κοινότητα Βρυσοχωρίου

1. Κουκουστρίκα Ελένη του Βασιλείου

Τοπική Κοινότητα Διλόφου

1. Βλάχος Χριστόδουλος του Κων/νου

Τοπική Κοινότητα Ελάτης

1. Πολύζου Αθανασία του Αθανασίου

Τοπική Κοινότητα Ελατοχωρίου

1. Γιώτης Ιωάννης του Αναστασίου

Τοπική Κοινότητα Ηλιοχωρίου

1. Φίλης Βασίλειος του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Καβαλλαρίου

1. Φωτιάδης Ευάγγελος του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Καπεσόβου

1. Ράπτης Πλάτων του Παύλου

Τοπική Κοινότητα Κάτω Πεδινών

1. Γκίκας Βαγγέλης του Γιάννη

Τοπική Κοινότητα Κουκκουλίου

1. Κοντοδήμος Νικόλαος του Σπυρίδωνα

Τοπική Κοινότητα Λαίστης

1. Γατσέλος Χρήστος του Περικλή

Τοπική Κοινότητα Λεπτοκαρυάς Ζαγορίου

1. Τσιμής Αγαμέμνων του Βασιλείου

Τοπική Κοινότητα Μεσοβουνίου

1. Αναστασίου Νικόλαος του Βύρωνα

2. Τσίτος Δημήτριος του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Μονοδενδρίου

1. Λαδιάς Νικόλαος του Γρηγορίου

Τοπική Κοινότητα Παπίγκου

1. Μπίτος Αθανάσιος του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Σκαμνελίου

1. Τσουμάνης Βασίλειος του Αριστείδη

Τοπική Κοινότητα Τσεπελόβου

1. Μιχαλάκη Αθανασία του Μιχαήλ

2. Πάσχος Θωμάς του Θεοδώρου

Τοπική Κοινότητα Φραγκάδων

1. Καραπιπέρης Νικόλαος του Γεωργίου

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ