Βραβεύονται οι κορυφαίοι αθλητές των Ιωαννίνων

TSILHS 10 14

TSILHS 10 14

Η Διεύθυνση Νεολαίας και Άθλησης της Κοινωφελούς Επιχείρησης Πολιτισμού, Περιβάλλοντος, Νεολαίας και Άθλησης Δήμου Ιωαννιτών πρόκειται να βραβεύσει στις 16 Μαρτίου, ημέρα Τετάρτη και ώρα 20.00 μ.μ. στην αίθουσα «Βασίλειος Πυρσινέλλας», τους αθλητές του Δήμου Ιωαννιτών που διακρίθηκαν την προηγούμενη αγωνιστική περίοδο, καθώς και τους προπονητές τους.

Οι Ομοσπονδίες των αθλημάτων μας προσκόμισαν τα στοιχεία των αθλητών της δικαιοδοσίας τους, που πέτυχαν από 1η μέχρι και 8η Παγκόσμια νίκη, από 1η μέχρι και 8η Πανευρωπαϊκή νίκη, από 1η μέχρι και 8η Βαλκανική νίκη, από 1η μέχρι και 3η Πανελλήνια νίκη, καθώς και των ομάδων που ανήλθαν σε Εθνική κατηγορία στα Ερασιτεχνικά Πρωταθλήματα.

Με βάση αυτά τα στοιχεία, από τον Οργανισμό καταρτίστηκε η ακόλουθη λίστα αθλητών που πληρούν τα κριτήρια για να συμμετάσχουν στην εκδήλωση «ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ 2015».

ΛΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΩΝ, ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ «ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ 2015»

Παγκόσμιοι πρωταθλητές 2015

• ΑμεΑ

ΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΘΗ

• ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

ΤΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΖΙΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΙΑΒΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΖΕΡΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

• ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF

ΛΕΚΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ
ΤΙΜΑΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

Πρωταθλητές Ευρώπης 2015

• ΑμεΑ

ΜΠΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Βαλκανιονίκες 2015

• ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
ΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΝΤΟΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΜΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

• ΣΤΙΒΟΣ
ΤΣΙΑΒΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1. ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚO ΣΩΜΑΤΕΙO: «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΡΟΣ ΑμεΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΩΛΗ ΛΥΔΙΑ
ΜΠΙΣΤΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΔΗΜΑ ΑΘΗΝΑ
ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΝΤΕΜΗΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΡΓΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΡΟΒΕΛΝΑΝΤΟ ΚΟΛΕ
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΥΦΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΑΧΙΑΣ ΑΡΗΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΤΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΗΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΩΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΗΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΔΟΥΠΗ ΑΝΘΗ

2. TZOYNTO

ΑΘΛΗΤΙΚO ΣΩΜΑΤΕΙO: «ΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ»
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΖΩΤΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΝΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΡΕΪΤ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

3. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΪΣ
ΚΑΤΣΙΛΗ ΣΤΑΥΡΙΝΑ
ΤΣΙΜΑ ΜΑΡΙΝΑ
ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΙΜΑΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΚΑΡΑΝΕ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΒΑΡΔΑΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΟΥ ΕΛΙΖΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΝΙΚΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
ΚΥΡΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΖΗΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ
ΖΗΚΑ ΕΛΕΝΗ
ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑ ΝΑΔΗΝΑ
ΤΖΙΜΑΡΗ ΒΑΓΙΑ

4. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF

ΑΘΛΗΤΙΚA ΣΩΜΑΤΕΙA: «ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Ο ΔΙΑΣ»
ΜΟΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΤΣΑΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΑΤΣΙΩΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΖΙΜΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
ΤΣΙΩΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΠΛΟΣΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

5. ΣΤΙΒΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΑΜΠΕΡΗ ΑΝΝΑ
ΒΛΑΧΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΖΙΩΓΑ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ
ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ ΝΙΚΗ
ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΛΙΚΗ
ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ
ΜΠΑΤΣΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ
ΜΠΑΦΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΓΚΙΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΑΝΤΕΛΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΠΑΡΔΑ ΔΑΝΑΗ
ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΜΑΚΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΥΛΩΝΑ ΜΥΡΙΝΑ
ΜΠΑΡΔΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΠΑΔΙΩΤΗ ΑΛΙΚΗ

6. ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΟΥΝΤΟ»
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΡΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΡΑΓΙΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΡΑΜΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΙΔΗ ΜΙΚΑΕΛΑ
ΤΣΑΝΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ
ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΑΒΑΛΙΕΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΤΣΙΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΘΩΜΑΣ
ΧΑΣΟΓΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ
ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ ΜΕΡΟΠΗ
ΤΣΙΑΒΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

7. ΠΥΓΜΑΧΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΣ ΚΟΛΟΣΣΟΣ», «ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Ο ΤΙΓΡΗΣ»
ΤΟΖΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΜΠΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΑΣΩΝΑΣ

8. ΠΑΛΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΑΕ ΣΕΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»
ΠΥΡΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

9. ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΣΙΟΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΚΑΛΟΥΙΑΝ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
ΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΟΥΤΣΙΑΦΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΙΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΜΠΑΤΣΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΒΛΑΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΔΡΟΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ
ΜΑΜΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΤΥΛΙΟΣ ΕΥΛΑΜΠΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΦΑΪΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΡΟΥΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ
ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΞΑΝΘΗ
ΠΑΙΔΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑ
ΣΤΕΦΟΥ ΣΩΣΑΝΑ
ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΙΣΠΑ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑ
ΓΚΛΑΝΤΖΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΖΟΥΚΑ ΤΖΟΥΚΑ
ΝΤΟΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΠΑΜΠΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ
ΜΗΤΣΗ ΑΡΙΑΔΝΗ
ΚΑΣΙΟΥΜΗ ΑΛΕΞΙΑ-ΑΡΤΕΜΙΣ

10. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»
ΘΩΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΚΟΚΚΑΛΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ
ΧΑΤΖΗ ΞΑΝΘΗ
ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ
ΚΙΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΥΡΓΙΑ ΛΕΥΚΟΘΕΑ

11. ΚΙΚ ΜΠΟΞΙΝΓΚ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Ο ΤΙΓΡΗΣ»

ΡΙΖΟΥ ΑΝΘΗ

12. ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ»
ΓΙΑΝΚΟΥΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΚΑΣΤΡΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΜΠΛΙΖΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΙΑΣΩΝ
ΣΑΚΚΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΣΑΚΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΣΑΚΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΤΖΙΟΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΡΙΓΚΑΛΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
ΤΣΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

13. ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»
ΚΟΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΟΤΤΙΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΦΥΡΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΦΙΛΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΙΜΙΣΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΜΑΡΚΟΣ

14. ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Σ.Ι. ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ»
ΑΥΔΟΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΟΥΡΑΤΛΑΡΙ ΝΙΚΟ
ΟΣΜΑΝΙ ΝΤΡΙΛΟΝ
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΜΠΟΓΑ ΑΝΝΑ
ΜΠΟΥΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΝΤΟΥΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΤΣΟΥΓΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ (με αλφαβητική σειρά)

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΑΙΡΗ
ΓΚΙΤΣΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΔΕΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΟΓΟΡΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΖΗΚΟΣ ΟΣΥΣΣΕΑΣ
ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΘΩΜΑΣ ΣΤΑΘΗΣ
ΛΙΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΛΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΠΑΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΠΕΝΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΠΙΣΤΟΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΝΤΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΠΑΝΟΥ ΑΡΗΣ
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΠΑΣ ΔΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΣΤΡΑΓΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΤΖΙΜΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΣΙΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ

{jathumbnail off}

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ