Βραβεύονται οι αθλητές που διακρίθηκαν, όλα τα ονόματα

KOPHLASIA GIANNINAΗ Διεύθυνση Νεολαίας και Άθλησης της Κοινωφελούς Επιχείρησης Πολιτισμού, Περιβάλλοντος, Νεολαίας και Άθλησης Δήμου Ιωαννιτών πρόκειται να βραβεύσει στις 21 Μαρτίου, ημέρα Παρασκευή και ώρα 20.30 μ.μ τους αθλητές του Δήμου Ιωαννιτών που διακρίθηκαν την προηγούμενη αγωνιστική περίοδο, καθώς και τους προπονητές τους.

Οι Ομοσπονδίες των αθλημάτων μας προσκόμισαν τα στοιχεία των αθλητών της δικαιοδοσίας τους, που πέτυχαν από 1η μέχρι και 8η Παγκόσμια νίκη, από 1η μέχρι και 8η Πανευρωπαϊκή νίκη, από 1η μέχρι και 8η Βαλκανική νίκη, από 1η μέχρι και 3η Πανελλήνια νίκη, καθώς και των ομάδων που ανήλθαν σε Εθνική κατηγορία στα Ερασιτεχνικά Πρωταθλήματα.

 

Με βάση αυτά τα στοιχεία, καταρτίστηκε η παρακάτω λίστα αθλητών και ομάδων που πληρούν τα κριτήρια για να συμμετάσχουν στην εκδήλωση «ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ 2013».

ΛΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΩΝ, ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ «ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ 2013»

Παγκόσμιοι πρωταθλητές 2013

• ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
ΖΕΡΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΞΑΝΘΗ
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ

• ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΗ

Πρωταθλητές Ευρώπης 2013

• ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
ΜΠΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
• ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΧΑΜΠΗΛΟΜΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ
• ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΤΣΙΑΒΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
• ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF
ΛΕΚΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ
ΤΙΜΑΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΙΜΑΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Βαλκανιονίκες 2013

• ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΤΣΙΑΒΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
ΖΥΓΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

• ΣΤΙΒΟΣ
ΛΙΤΣΕΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΒΛΑΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1. ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΡΟΣ (Α.με.Α) ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΟ ΑΚΜΩΝ Α.με.Α ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΘΗ
ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΦΑΣΣΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΕΞΑΡΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΛΩΛΗ ΛΥΔΙΑ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΑΓΟΣ ΜΗΝΑΣ
ΔΗΜΑ ΑΘΗΝΑ
ΤΑΧΙΑΣ ΑΡΗΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ
ΑΡΓΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΡΟΒΕΡΛΝΑΝΤΟ ΚΟΛΕ
ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΤΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΠΙΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΓΚΡΑΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΜΑΚΡΙΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΚΟΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΑΠΕΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
ΣΤΡΑΓΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΝΑ
ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1. ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΣΚΟΡΙΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΣΚΟΡΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2. ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΥΔΟΚΗΣ ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΟΥΡΑΛΤΑΡΙ ΝΙΚΟ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ
ΑΓΓΕΛΗ ΣΟΦΙΑ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΔΕΡΕΚΑ ΕΡΜΙΟΝΗ
ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΤΑΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3. ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ»

ΔΗΜΟΥ ΛΥΔΙΑ
ΓΙΑΝΚΟΥΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΚΑΖΑΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΠΛΙΖΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΙΑΣΩΝ
ΣΑΚΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΑΚΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΣΑΚΚΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΣΠΑΧΟ ΜΑΡΙΟ
ΤΣΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

4. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΗΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΙΑ
ΣΙΑΤΕΡΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΚΑΡΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΛΩΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΧΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΗΛΙΑΝΑ-ΑΣΠΑΣΙΑ
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΗΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΥΡΓΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ

5. ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΤΖΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΝΤΟΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΒΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
ΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑ ΛΥΔΙΑ
ΤΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΖΙΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΕΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΤΣΙΡΩΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ-ΑΓΑΠΗ
ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΒΕΛΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑ
ΚΟΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΕΡΜΗΓΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΑΙΔΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ
ΚΑΛΟΥΙΑΝ ΦΛΟΡΙΝ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
ΡΑΠΙ ΑΧΜΕΤ
ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΑΡΑΤΣΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΝΑΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΣΙΡΩΝΗ-ΛΑΜΑΡΗ ΑΓΑΠΗ
ΓΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΚΛΑΝΤΖΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΣΤΕΡΙΑΔΗ ΝΕΦΕΛΗ
ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΣΙΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΚΛΙΒΑΝΙΤΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΚΟΥΤΣΙΑΦΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΠΑΔΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ-ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΛΕΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΕΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΘΩΜΑΣ
ΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΟΓΟΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΝΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΙΟΝΤΟΣ ΦΩΤΗΣ
ΛΙΟΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΖΑΝΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΣΙΑΒΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ
ΠΙΤΣΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΑΤΖΙΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ
ΚΡΟΥΤΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

6. ΜΠΡΙΤΖ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΜΠΡΙΤΖ ΙΩΑΝΙΝΝΩΝ»

ΜΠΑΛΕΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΛΕΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΚΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

7. ΠΑΛΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΚΩΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΓΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΛΥΓΚΑ ΑΝΝΑ
ΠΑΠΑΘΕΩΔΟΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :
ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

8. ΠΥΓΜΑΧΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «Α.Σ. Ο ΚΟΛΟΣΣΟΣ»

ΤΟΖΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΠΑΝΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

9. ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Ο. ΜΠΟΥΝΤΟ», «ΣΚ.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΟΥΜΑΛΕΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΣΙΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10. ΣΤΙΒΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΓΚΙΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΛΗ
ΑΝΤΕΡΕΜΙ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΑΠΠΑ ΑΓΕΛΙΚΗ
ΚΟΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΛΙΤΣΕΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΜΠΑΦΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΚΑΡΕΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΚΟΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΝΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΠΑΛΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΤΣΙΑΒΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
ΝΟΥΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΥΛΩΝΑ ΜΥΡΙΝΑ
ΜΠΑΡΔΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΚΟΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΠΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΓΚΙΩΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΤΟΨΗ ΣΟΦΙΑ
ΤΖΙΤΖΙΛΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΠΑΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΠΙΣΤΟΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

11. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Σ. WTF ΙΩΑΝΝΙΩΝ», «Α.Σ. “Ο ΔΙΑΣ” ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΝΑΣΤΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΖΗΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΟΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΤΖΙΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΝΤΑΣΤΑΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΓΙΑΚΩΒΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΣΑΜΠΑΛΑ ΜΑΤΙΝΑ
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
ΖΗΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

12. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΓΚΑΡΑΝΕ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΡΔΑ ΕΛΕΝΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΥΡΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΔΕΡΒΕΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΣΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΣΚΟΥΛΗΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΤΣΙΟΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΖΗΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΠΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΛΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΝΤΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13. ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: << ΟΜΙΛΟΣ ΘΑΛΑΣΣΙΟΥ ΣΚΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ >>

ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ
ΤΖΙΜΑΣ ΚΡΙΤΩΝ
ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ
ΜΑΚΡΥΔΗΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΤΣΟΥΤΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

14. ΤΖΟΥΝΤΟ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ»

ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΒΕΡΟΝΙΚΑ
ΖΩΤΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

Σημείωση: Όσα Αθλητικά Σωματεία του Δήμου Ιωαννιτών έχουν αθλητές που έχουν πετύχει κάποια από τις προαναφερθείσες διακρίσεις και δεν συμπεριλήφθησαν στην παραπάνω λίστα., μπορούν να επικοινωνήσουν με τη Δ/νση Νεολαίας και Άθλησης στο τηλέφωνο 2651083965.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ